Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


درباره انتشارات آفبا

انتشارات آفبا در سال 1389 به منظور ارتقای سطح علمی آموزشی داوطلبان کنکوری، دانش آموزان و دانشجویان، گسترش عدالت آموزشی در مناطق محروم و تاسیس بزرگترین مرکز خدمات آموزشی کشور، توسط برخی از نخبگان کنکوری از جمله اساتید برجسته ی دانشگاهی، رتبه های برتر کنکورها و اساتید صاحب نام آموزش و پرورش و صداوسیما در مرکز رشد فناوری دانشگاه شهید بهشتی تاسیس شد.

روش اصلی موسسان بنیاد آفبا، از همان ابتدا، ارائه ی خدماتی جدید و متمایز نسبت به سایر موسسات آموزشی کشور بود که این مهم تاکنون، به لطف بهره مندی از ذهن پویا و جوان نخبگان بنیاد و همچنین تجربیات چندین ساله هیئت علمی و اجرایی آفبا، تحقق بخشیده است و امید است در آینده نیز شاهد گسترش بیش از پیش خدمات متمایز آفبا خود باشیم .

بنیاد علمی آموزشی موسسه آفبا ، عزم خود را جزم کرده تا علاوه بر شرکت در بخش آموزشی و ارائه ی خدمات خود در این حوزه ، در تمام ابعاد زندگی مخاطبان خود وارد شده و بتواند نقشی موثر در هریک از این حوزه ها داشته باشد ؛ موسسه آفبا کوشیده است تا گام مهمی را در فراهم سازی شرایط مناسب برای رشد و بالندگی هرچه بهتر دانش آموزان عزیزمان در این عرصه ی سرنوشت ساز بردارد.

درباره آفبا و از جمله فعالیت های بنیاد دانش بنیان آفبا ، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– راه اندازی اولین آزمون استعداد سنجی، نواقص یادگیری و فعالیت های مغزی در ایران به ویژه در مناطق محروم و ارائه کارنامه به والدین و معرفی مشاوران و روانشناسان برجسته در جهت بهبود سطح یادگیری و رفتاری دانش آموزان

– برگزاری بزرگترین مجموعه همایش های خانواده و دانش آموز با حضور برجسته ترین مشاوران آموزشی و روانشناسی کشور تحت عنوان ” پدر ، مادر ، ما متهمیم “

– برگزاری بزرگترین تور همایشی کشور ، شامل 60 همایش در یک سال تحصیلی ، با همکاری برجسته ترین اساتید آموزشی و مشاوران برجسته صداوسیما

– برنامه ریزی جهت راه اندازی متفاوت ترین مجتمع مدارس کشور ، تحت عنوان « مجموعه مدارس هماهنگ آفبا » با الگو برداری از برجسته ترین مدارس جهان، با رویکرد هوشمند سازی ، ارتباط مداوم والدین ، دانش آموزان ، کادر آموزشی و همچنین کادر اجرایی مدارس با یکدیگر ، چیدمان و انتخاب کلاس ها بر اساس معیارهای روانشناختی و آموزشی دانش آموزان، آزمونهای متعدد درسی و پژوهشی، کارگروه های فرهنگی و هنری و راه اندازی مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی بین مدارس و ….

– ساخت و تولید عظیم ترین پروژه ی آموزشی سینمایی کشور . مجموعه ای با بالاترین کیفیت آموزشی و نیز بالاترین کیفیت سینمایی ، تحت عنوان ” فیلمهای آموزشی آفبا ” با همکاری زبده ترین سینماگران کشور.

– راه اندازی اولین و تنها پرتال آموزشی ایران در انتشارات آفبا ، که در نوع خود در محدوده بین المللی نیز بی نظیر است .

برنامه ریزی جهت نشر متفاوت ترین کتاب های کمک آموزشی کشور در مقاطع مختلف تحصیلی توسط برجسته ترین اساتید آموزشی کشور

– تدوین الگوی مدارس همگام با آفبا ، به عنوان پیشرفته ترین و آینده نگر ترین سند راهبردی برای مدارس ایران ، با تکیه بر سند تحول بنیادین مدارس و همچنین چشم اندازه بیست ساله کشور .

– و…
تنها بخشی از مجموعه فعالیت های انتشارات آفبا از سال 1389 تا کنون می باشد . امید است در سایه الطاف الهی ، برنامه ریزی صحیح و کار و تلاش شبانه روزی اعضای خانواده آفبا ، با ارائه ی طرح های نوین و متفاوت ، افتخار پاسخ گویی به اعتماد مخاطبان خود را داشته باشیم.
ما حرف آخر را در زمینه کنکور میزنیم.
www.afbaedu.org

 

افتخارات